Adres: ul. Bydgoska 14,
72-600 Świnoujście

Telefon: +48 91 443 67 00


Rehabilitacja - Masaż

...zabieg fizjoterapeutyczny polegający na sprężystym odkształcaniu tkanek. Masaż – jest to zespół ruchów wywierających ucisk na tkanki i polega on na wykorzystaniu przez masażystę określonych ruchów w określonym tempie i z odpowiednią siłą zgodnie z przebiegiem mięśni, tkanek, naczyń krwionośnych i limfatycznych, od ich obwodu do serca 

Masaż leczniczy jest znany od starożytności. Najpopularniejszą obecnie formą jest masaż klasyczny. Jego działanie jest udokumentowane wieloma badaniami naukowymi, jest bardzo efektywnym przygotowaniem do kinezyterapii. Polega na mechaniczno-ręcznym odkształcaniu tkanek miękkich pacjenta. Stosowany jest w celu poprawy trofiki i ukrwienia mięśni, normalizowania patologicznie zmienionego napięcia mięśniowego. Ma działanie przeciwbólowe, rozluźniające, poprawia zakres ruchomości w stawach, przyspiesza powrót do sprawności.   Posiadamy dwa gabinety masażu. W każdym z nich znajduje się elektrycznie sterowany stół do masażu oraz komplet akcesorii do masażu. W razie zaistnienia takiej potrzeby, zabieg może być wykonany w pozycji siedzące, na specjalnych krzesłach do masażu. W ofercie mamy również masaż limfatyczny- mechaniczny. Wykonywany jest on przy pomocy aparatu do limfodrenażu typu BOA. Urządzenie wykonuje zabieg przy użyciu 12-komorowych mankietów na ręce i nogi.

W naszych gabinetach masażu mogą Państwo skorzystać z następujących zabiegów:

    • masaż klasyczny częściowy 15 min
    • masaż klasyczny częściowy 30 min
    • masaż klasyczny całego ciała 50 min
    • drenaż limfatyczny mechaniczny 30 min - jedna ręka/noga - dwie ręce/nogi jednocześnie

W przyszłości będziemy poszerzać naszą ofertę o nowe rodzaje masaży i terapi, by jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom.

Rehabilitacja Cennik