Adres: ul. Bydgoska 14,
72-600 Świnoujście

Telefon: +48 91 443 67 00


Rehabilitacja

W naszym zakładzie oferujemy Państwu rehabilitację dobieraną indywidualnie do potrzeb pacjenta, nie świadczymy usług na Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest ona ustalana z uwzględnieniem dokumentacji medycznej, wieku i sprawności danej osoby. Celem zabiegów jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, wyleczenie bądź zmniejszenie dysfunkcji narządu ruchu oraz przywrócenie pełnej lub maksymalnej możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej.

Nasze usługi są kompleksowe. Posiadamy bogato wyposażoną salę kinezyterapii, nowoczesny sprzęt do fizykoterapii i hydroterapii. W gabinetach masażu mogą Państwo skorzystać z masaży leczniczych. Profesjonalna kadra rehabilitacyjna jest do Państwa dyspozycji. Oferta będzie sukcesywnie powiększania o najnowocześniejsze metody leczenia. Informacje również znajdziecie Państwo na naszej stronie www.rehabilitacja.swinoujscie.pl

Kinezyterapia

Kinezyterapia to inaczej rehabilitacja ruchowa. Jest to jeden z rodzajów fizjoterapii..

Czytaj więcej

Hydroterapia

Forma leczenia, w której głównym elementem jest kontakt z wodą..

Czytaj więcej

Fizykoterapia

Jedna z form fizjoterapii i część medycyny fizykalnej, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami..

Czytaj więcej

Masaż

    • Zabieg fizjoterapeutyczny, w którego trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu..
Czytaj więcej

Rehabilitacja

Cennik zabiegów

Terapia zajęciowa

Uczestnictwo chorych w różnych formach celowej, produktywnej, zorganizowanej aktywności o charakterze odtwórczym, wytwórczym lub twórczym..

Czytaj więcej

Baza zabiegowa czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 14-18. W celu usprawnienia procesu rejestracji na zabiegi rehabilitacyjne, prosimy o rejestrowanie się ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty.   

 Proszę przynieść ze sobą (jeśli Państwo posiadają) wyniki badań, dokumentację medyczną lub od specjalisty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji:

Rejestracja Tel. +48 91 443 67 00, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-18, e-mail: rejestracja@zodfregata.swinoujscie.pl Sekretariat Tel. +48 91 443 67 01, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15, e-mail: sekretariat@zodfregata.swinoujscie.pl

Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.