Adres: ul. Bydgoska 14,
72-600 Świnoujście

Telefon: +48 91 443 67 00

Zasady odwiedzin pacjentów w ZOD "Fregata" sp. z o. o. w Świnoujściu

Szanowna Pani Prezes,
"Składam wielkie podziękowania całemu 
zespołowi Fregaty za opiekę i troskę nad moją babcią- Reginą. Śmierć jej przysporzyła nam bólu, ale wkład nad przedłużeniem i ratowaniem jej życia przez lekarza i pielęgniarki ośrodka jest nie oceniony. Wspaniała, domowa atmosfera, przecudowna doktor Anna Rybicka- Nogal, przesympatyczny zespół pielęgniarski przyczyniły się do tego, że babcia czuła się jak u siebie w domu. Jestem tego pewny.
Kłaniam się nisko, 
prosząc o przekazanie tego maila wszystkim pracownikom zakładu.

Z wyrazami wielkiego szacunku, za ciężką Państwa pracę."
Maciej

Rehabilitacja

W naszym zakładzie oferujemy Państwu rehabilitację dobieraną indywidualnie do potrzeb pacjenta, nie świadczymy usług na Narodowy Fundusz Zdrowia. Jest ona ustalana z uwzględnieniem dokumentacji medycznej, wieku i sprawności danej osoby. Celem zabiegów jest zmniejszenie dolegliwości bólowych, wyleczenie bądź zmniejszenie dysfunkcji narządu ruchu oraz przywrócenie pełnej lub maksymalnej możliwej do osiągnięcia sprawności fizycznej i psychicznej.

Nasze usługi są kompleksowe. Posiadamy bogato wyposażoną salę kinezyterapii, nowoczesny sprzęt do fizykoterapii i hydroterapii. W gabinetach masażu mogą Państwo skorzystać z masaży leczniczych. Profesjonalna kadra rehabilitacyjna jest do Państwa dyspozycji. Oferta będzie sukcesywnie powiększania o najnowocześniejsze metody leczenia.

Kinezyterapia

Kinezyterapia to inaczej rehabilitacja ruchowa. Jest to jeden z rodzajów fizjoterapii..

Czytaj więcej

Hydroterapia

Forma leczenia, w której głównym elementem jest kontakt z wodą..

Czytaj więcej

Fizykoterapia

Jedna z form fizjoterapii i część medycyny fizykalnej, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami..

Czytaj więcej

Masaż

Zabieg fizjoterapeutyczny, w którego trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu..

Czytaj więcej

Rehabilitacja

Cennik zabiegów

Terapia zajęciowa

Uczestnictwo chorych w różnych formach celowej, produktywnej, zorganizowanej aktywności o charakterze odtwórczym, wytwórczym lub twórczym..

Czytaj więcej

Baza zabiegowa czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 14-18. W celu usprawnienia procesu rejestracji na zabiegi rehabilitacyjne, prosimy o rejestrowanie się ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty.   

 Proszę przynieść ze sobą (jeśli Państwo posiadają) wyniki badań, dokumentację medyczną lub od specjalisty.

W celu uzyskania szczegółowych informacji jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji:

Rejestracja Tel. +48 91 443 67 00, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, e-mail: rejestracja@zodfregata.swinoujscie.pl Sekretariat Tel. +48 91 443 67 01, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14, e-mail: sekretariat@zodfregata.swinoujscie.pl

Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt.